KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385278
nr 1338 5278
Oidentifierad konstnär. Signerad, H Stone, hus i landskap. Olja på duk, 23x30 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:42:15
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)